czwartek, 27 lutego 2014

Oto my :*

Witamy,
Jesteśmy autorkami tego jakże cudownego bloga o Harrym S., którego fankami nie jesteśmy. xDD Blog jest robiony dla żartów, więc prosimy nie brać tego na poważnie. XD Co tu więcej powiedzieć? To "opowiadanie" jest parodią ff małolat, które nie umieją pisać i umieszczają często sceny +18 :- ) Ogólnie my, autorki, jesteśmy popaprane i o tym chyba każdy czytelnik tego bloga się dowie. Życzymy miłej lekturki :**
KROPKA .
Sziroi i Orendżu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz